O NÁS ❤

Jsme Denity

Česká značka s rodinnou tradicí. Všechny naše výrobky pochází z rukou šikovných švadlenek z naší dílny v Suchdole u Kutné Hory. Šijeme oblečení pro ženy, které se chtějí v každé situaci cítit pohodlně a krásně zároveň a navíc šetřit naši milovanou přírodu.

Náš příběh

Vše to začalo u Daliho a Danky, kteří v roce 1994 navrhli první vlastní kolekci a začali ji prodávat do kamenných obchodů pod značkou Orangepoint. Začátky byly náročné se spoustou úspěchů i pádů, ale nikdy jsme nepřestali věřit a nakonec nám kvalita produktů a skvělý zákaznický servis získali jméno na českém trhu a vy tak naše produkty můžete najít ve 130 kamenných obchodech po celé České republice.

Jelikož máme rádi nové výzvy, rozhodli jsme se začít naše produkty prodávat i v online světě. V roce 2021 jsme tak rozjeli první verzi našeho e-shopu. V té době ruku k dílu připojila i dcera Deni, která si vzala e-shop na starost a stala se inspirací pro jeho název.

S online světem se stále sžíváme a učíme se, jak na to. Bude to ještě velká jízda a my se neskutečně těšíme, co vše nám přinese.

Naše hodnoty

Již od samého začátku bylo naším hlavním cílem šít oblečení s tou nejvyšší kvalitou a nadčasovým designem, tak aby vám sloužilo spoustu let a co nejméně tak zatěžovalo naši přírodu. Věříme, že není potřeba následovat bláznivé módní výstřelky, které za půl roku už nevytáhneme ze skříně, ale správná cesta tkví v udržitelnosti a slow fashion.

Naší další prioritou je etika práce, proto s hrdostí ukazujeme naši dílnu v Suchdole u Kutné Hory a tváře našich usměvavých švadlenek, jejichž šikovné ruce ušily všechny naše produkty. Chceme, abyste viděly, že u nás se šije v dobrých podmínkách a s adekvátním finančním ohodnocením.

Při výběru materiálů a navrhování střihů dbáme především na to, aby se každá z vás cítila pohodlně a krásně zároveň, ať už děláte cokoliv. Jdete na procházku se psem, pracovní schůzku, kafíčko s kamarádkou, romantickou večeři nebo třeba jen na nákup do supermarketu, u nás najdete ten pravý kousek pro každou příležitost a ukážete, jak jste krásná.

Snad jsme na nic nezapomněli a pomohli Vám nás poznat o něco lépe. Pokud by Vás ale ještě cokoliv zajímalo, tak se na nás neváhejte obrátit nebo navštivte náš Instagram a Facebook, kde se můžete podívat na naši cestu ještě více zblízka.

Už se nemůžeme dočkat všech nových členů naší DENITY rodiny a hlavně toho, jak Vám budou naše produkty slušet.

Vaše DENITY